Psy / Male - Trieda mladých / Youth class | |
V 1, CAJC, Junior club winner, res.Junior BIS |
FLY TO SKY AL JALALABAD (Excallibur Al Jalalabad x Camea Al Jalalabad) MVDr.Dorotka Zacharová, SK |
--- |
NARCIS SILVER HEART ČINSKE HEDVÁBÍ (Silver Sun´s Dancing Shadows x Valentýnka Black Čínske Hedvábí) Hana Sedláčková, CZ |
Psy / Male - Trieda otvorená / Open class | |
V 1, CAC |
KASHANG KHAN GANDAMAK (MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Manfred Zenz, D |
--- |
GOLDEN STARDUST GANDAMAK (Alphaville's The Big Bang x Zakia Gandamak) Berlanský Luboš, SK |
--- |
ÚSPĚCH ZE ZLIČÍNSKÝCH LÚK (Jullienne ze Zličínských lúk x Exelenta ze Zličínských lúk) Zuzka Kavalova, CZ |
Psy / Male - Trieda pracovná / Working class | |
V 1, CAC, Club winner 2006, Best male |
Ch. JUSTIN T. GANDAMAK (MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ |
V 2, res.CAC |
CHANDLER GANDAMAK (Multi.Ch. Mario Bos Du Menuel Galopin x Alice Gandamak) Gudrun Porubsky, A |
Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class | |
V 1, CAC, 2.Best male |
Multi.Ch. FRANCO NERO GANDAMAK (Multi.Ch. Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Zuzka Kavalová, CZ |
V 2, res.CAC |
ANUBIS ANDRE KASKARAK-SHAHRA (Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK |
--- |
CONDOR BOISTEROUS BEAUTY (Ingo Modrý Květ x Gábi De Chatt Agadiz) Toulová Iva, CZ |
Psy / Male - Trieda víťazov / Winner class | |
V 1 |
Multi.Ch. FAN FAN GANDAMAK (Multi.Ch. Kashara Diza Sinsation x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Zuzka Kavalová, CZ |
Psy / Male - Trieda veteránov / Veteran class | |
V 1, Best Veteran, Veteran res.BIS |
Multi.Ch. ALICE COOPER GANDAMAK (Multi.Ch.Khabadar Buena Vista x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Magura Vladimír, SK |
--- |
Multi.Ch. AL PACINO GANDAMAK (Multi.Ch.Khabadar Buena Vista x Multi.Ch.Whitney Houston Gandamak) Magura Vladimír, SK |
Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class | |
V 1, CAJC, Junior Club Winner 2006 |
LORETTA LYNN GANDAMAK (Multi.Ch.Justin T. Gandamak x Int.Ch.Elizabeth Gandamak) Monika Žáková, CZ |
V 2 |
LUSSY GANDAMAK (Multi.Ch.Justin T. Gandamak x Int.Ch.Elizabeth Gandamak) Patrik Czehy, SK |
Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class | |
VD 1 |
KATIE HOLMES GANDAMAK (MultiCh.Xenos Marnero x MultiCh.Fibi Gandamak) Majerský Vladimír, SK |
Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class | |
V 1, CAC, Club winner 2006, BOB & BIS |
Ch.EW05 JENNIES JOPLIN GANDAMAK (MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Petra Vojteková, SK |
V 2, res.CAC |
JESSICA GANDAMAK (MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Vojteková/ Dubovicová, SK |
V 3 |
HILARY GANDAMAK (Ch. Exxos Devil Eyes x Ch. Zandallee Gandamak) Bea Baumgartner, A |
VD |
ABSORBA´S ON MY MIND (Wind Against Tanman x Wind Against Funky Diamonds) Bea Baumgartner, A |
--- |
WIND AGAINST VIRGIN ISLAND (Wind Against Remember Me x Wind Against Guardien Angel) Jansen Gisela, D |
Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class | |
V 1, CAC |
ANNE-MARIE KASKARAK-SHAHRA (Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK |
--- |
Ch. JACQUELINE KENNEDY GANDAMAK (MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Toulová Iva, CZ |
Suky / Femelle - Trieda víťazov / Winner class | |
V 1 |
Ch.GINGER ROGERS GANDAMAK (Alphaville´s the Big Bang x Zakia Gandamak) Pišová Zuzana Ing., SK |