Psy / Male - Trieda dorastu / Puppie class | |||||||||||||||||||||||||||||
VN 1 |
Calgary Flames Primavera Bohemia (Ascoli Primavera Bohemia x Bora Primavera Bohemia) Ch: Benešová Irena, CZ M: Benešová Irena, CZ |
||||||||||||||||||||||||||||
Psy / Male - Trieda stredná / Intermediate class | |||||||||||||||||||||||||||||
V 1, CAC, CACIB |
Sony Star Gandamak (Aviva Coure a Coure x Jennies Joplin Gandamak) Ch: Vojtek V., SK M: Klusoň Michal, CZ |
||||||||||||||||||||||||||||
V 2, res.CAC |
Claudius van de Robega (Justin Gandamak Slovakia x Annabella-Maria van de Robega) Ch: Hřebejková Romana, CZ M: Burešová Lenka, CZ |
||||||||||||||||||||||||||||
V 3 |
Champion ze Zličínskych luk
(V.Docteur No de Tchekana x Xandora ze Zličínských luk) Ch: Boučková Alice, CZ m: Šupka Miloslav |
||||||||||||||||||||||||||||
V 4 |
Gold'n Copper Born to Run
(Seistan´s Freedom Fighter x Gold´n Copper Unchain my Heart) Ch: Johannson Lena, SWE m: Mayer Margarete, A |
||||||||||||||||||||||||||||
Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class | |||||||||||||||||||||||||||||
V 1, CAC, res.CACIB |
Drahokam ze Zličínských lúk (Blankyt ze Zličínských luk x MadonnaDomino ze Zličínských luk) Ch: Boučková Alice m: Pavlovská Ivana |
||||||||||||||||||||||||||||
V 2, res.CAC |
Int.Ch.Omar Scharif Gandamak (Aviva Coure a Coure x Jennies Joplin Gandamak) Ch: Vojtek Vlastislav m: Magura Vladimír |
||||||||||||||||||||||||||||
--- |
Eminence Ze Zličinskych luk (Blankyt ze Zličínských luk x Xandora ze Zličínských luk) Ch: Boučková Alice M: Ručková Kamila |
||||||||||||||||||||||||||||
--- |
Vivat Sanraiz Future is You (Sasquehanna Campari x Vivat Sanraiz image Flying To Victory) Ch: Matveeva E. m: Ozerova+Matveeva E.+E |
||||||||||||||||||||||||||||
Suky / Femelle - Trieda baby / Baby class | |||||||||||||||||||||||||||||
VN 1 |
Tracy Chapman Gandamak (Star T´Cutting Trax Of Jhanzi x Jennies Joplin Gandamak) Ch: Vojtek Vlastislav m: Petra Bezaková |
||||||||||||||||||||||||||||
VN 2 |
Tina Turner Gandamak (Star T´Cutting Trax Of Jhanzi x Jennies Joplin Gandamak) Ch: Vojtek Vlastislav m: Toulova Iva |
||||||||||||||||||||||||||||
Suky / Femelle - Trieda dorastu / Puppie class | |||||||||||||||||||||||||||||
VN 1 |
Black White Heart Kaskarak-Shahra (Sasquehanna Campari x Vivat Sanraiz image Flying To Victory) Ch: Farnadiovi-Pukač P., SK M: Čabla Jaroslav |
||||||||||||||||||||||||||||
Suky / Femelle - Trieda mladých / Youth class | |||||||||||||||||||||||||||||
V 1, CAJC |
Catherine Zeta-Jones Van De Robega
(Justin Gandamak Slovakia x Annabella-Maria van de Robega) Ch: Hřebejková Romana M: Hrudková Lenka |
||||||||||||||||||||||||||||
V 2 |
Zafira Z Allahovy Zeme
(Justin Gandamak Slovakia x Xilla Tanga z Alahovy země) Ch: Havlíčková Pěva M: Faktorová Ludmila |
||||||||||||||||||||||||||||
--- |
Zimirda Z Allahovy Zeme
(Justin Gandamak Slovakia x Xilla Tanga z Alahovy země) Ch: Havlíčková Pěva M: Neznalová Monika |
||||||||||||||||||||||||||||
Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class | |||||||||||||||||||||||||||||
V 1, CAC, res.CACIB |
Karagez Discovery
(Gold´n Cooper Paint it Black x Truth´s Fly Over Pacific for Snaflaus) Ch: Balyk L M: Vejmelková Gabriela
V 2
|
Cameron Diaz Van de Robega
| (Justin Gandamak Slovakia x Annabella-Maria van de Robega) Ch: Hřebejková Romana M: Hřebejková Romana
V 3
|
Athitar Ak Peri
| (Khandhu Qwidditch of Xenos x Ahtiar Ak Jar Gahane) Ch: Scherbakov E. M: Zhukova Marina
V 4
|
Zenaida Z Allahovy Zeme
| (Justin Gandamak Slovakia x Xilla Tanga z Alahovy země) Ch: Havlíčková Pěva M: Faktorová Ludmila
VG
|
Charisma ze Zličínských luk
| (V.Docteur No de Tchekana x Xandora ze Zličínských luk) Ch: Boučková Alice M: Čabla Jaroslav
---
|
Vivat Sanraiz Gift Of Gods
| ((Vivat Sanraiz Grand Prix x Kiss Konsepsion Shandeni ) Ch: Martynova, Matveeva E. M: Matveeva
Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class
|
V 1, CAC
|
Pauline Gandamak |
(Boxadan Mind Your Own Business x Jennies Joplin Gandamak) Ch: Vojtek Vlastislav M: Toulová Iva
V 2, res.CAC
|
Pamella Gandamak |
(Boxadan Mind Your Own Business x Jennies Joplin Gandamak) Ch: Vojtek Vlastislav M: Bučková Lenka
V 3
|
Berushka Primavera Bohemia |
(Khafka´s Night-Life x Oshanemeh´s Cheers for Me) Ch: Benešová Irena M: Benešová Irena
V 4
|
Agha Djari´s Zahara |
(Agha Djari´s Wilson of Xenos x Agha Djari´s Reflection of Xenos) Ch: Boieck Stefan M: Zhukova Marina
Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class
|
V 1, CAC, CACIB, BOB, res.BOG
|
Int.Multi.Ch.Olivia Newton J. Gandamak |
(Aviva Coure a Coure x Jennies Joplin Gandamak) Ch: Vojtek Vlastislav M: Bezaková Petra |