Psy / Male - Trieda mladých / Youth class | |
V 1, CAJC, NEW Slovak Junior Champion |
MARCUS AURELIUS GANDAMAK (MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh.Fibi Gandamak) Malíková Marcela, CZ |
V 2 |
MARILYN MANSON GANDAMAK (MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh.Fibi Gandamak) Liene Avotina, LV |
V 3 |
Qeenelo Cinske Hedvabi |
--- |
Black Beauty de Darjeeling |
Psy / Male - Trieda stredná / Intermediate class | |
V 1, CAC |
DALMARAH´S I´LL STAND BY YOU (Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch. Alphaville´s Hi Flaying Wishes) Tomislav+Jadranka Marinov, CRO |
Psy / Male - Trieda otvorená / Open class | |
V 1, CAC |
Ascoli Primavera Bohemia |
V 2, res.CAC |
NICKY BLACK BOSS ĆINSKE HEDVABI (Silver Sun´s Dancing shadows x Happy Low činske Hedvabi) Gabriela Vejmělková, CZ |
V 3 |
NARCIS SILVER HEART ČINSKE HEDVABI (Silver´s Dancing Shadows x Valentínka Black Čínske Hedvábi) Hana Sedláčková & Pavel Dvořak, CZ |
V 4 |
Suliman Super Natural |
V |
VAZHNAYA PERSONA NEZHNYI BARHAT (Show Gerat Rossijski Imperator x Zhaklin) Arvydas Pauliukas, LT |
Psy / Male - Trieda šampiónov / Champion class | |
V 1, CAC, CACIB, Best male |
Ch. JUSTIN T. GANDAMAK (MultiCh.Kingsleah Blue Star x MultiCh. Fibi Gandamak) Nováková Šárka, CZ |
V 2, res.CAC |
THORN DU MENUEL GALOPIN (Ch. Olaf du Menuel Galopin x Serra Parecis Don´t Forget To Look) Janine Bernus, F |
V 3 |
DIAMOND DU JAGDALEK (Ch.Exxos Gameboy at Zharook x Ch. Vindhya du Jagdalek) Louis Dehaes, B |
V 4 |
ANUBIS ANDRE KASKARAK-SHAHRA (Údiv ze Zličínských luk x Arície Modrá) Pukačová Silvia, SK |
V |
Karakush and Proud of It |
--- |
Wind Against Vanilla Sky |
Suky / Femelle - Trieda dorastu / Puppy class | |
VN 1 |
NICOL GANDAMAK (Multi.Ch.Franco Nero Gandamak x Ch.Heidi Gandamak) Marčáková Mariana, SK |
VN 2 |
Berushka Primavera Bohemia |
VN 3 |
NANCY GANDAMAK (Multi.Ch.Franco Nero Gandamak x Ch.Heidi Gandamak) Ing.Michal Schmuck, SK |
VN 4 |
NASTASJA KINSKI GANDAMAK (Multi.Ch.Franco Nero Gandamak x Ch.Heidi Gandamak) Hana Hrochová, CZ |
Suky / Femelle - Trieda stredná / Intermediate class | |
V 1, CAC, Best female, BOB, 2.BOG |
DALMARAH´S I´M YOUR LADY (Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flaying Wishes) Tomislav & Jadranka Marinov, CRO |
V 2, res.CAC |
EJ CHICA DU JAGDALEK (Calahora Icicle x Yaida du Jagdalek) Louis Dehaes, B |
Suky / Femelle - Trieda otvorená / Open class | |
V 1, CAC |
CHARLIZE OLSAMI (Olaf du Menuel Galopin x Shile of Samanta Persefona) Arvydas Pauliukas, LT |
Suky / Femelle - Trieda pracovná / Working class | |
V 1, CAC |
WIND AGAINST VIRGIN ISLAND (Wind Againts Remember me x Wind Against Guardien Angel) Gisela E. Jansen, D |
Suky / Femelle - Trieda šampiónov / Champion class | |
V 1, CAC, res.CACIB |
JENNIES JOPLIN GANDAMAK (Multi.Ch.Kingsleah Blue Star x Multi.Ch. Fibi Gandamak) Vojtekova+Bezak, SK |
--- |
DALMARAH´S RHYTM DIVINE (Ch.Tifarah´s Captivating Act x Ch.Alphaville´s Hi Flaying Wishes) Tomislav & Jadranka Marinov, CRO |